Duben 2012

Akce Plzeň

24. dubna 2012 v 13:07
Firemní akce Produkční agentura, která vyhledává nové tváře. originalita ve všech službách, Sales promotion. Individuální přístup se snahou, co nejlépe vyhovět představám klienta.

Více na www.infinite-models.cz

Budoucím modelkám nabízí Modelingová agentura Infinite Models se sídlem v Plzni možnost zúčastnit se módních přehlídek, nejen pořádaných agenturou INFINITE MODELS

Služby pro klienty:
Zprostředkování módních přehlídek (se zajištěním modelek a PR)
Hostesing (vhodné hostesky Vám doporučíme dle vašich požadavků)
Zajištění reklamních kalendářů na klíč (včetně zajištění PR)
Make-up hostesky plzeň

Půjčky bez registru ihned

18. dubna 2012 v 19:30
Peněžní ústavy se standardně přebíjení v tom, jak vysoké požadavky mají na bonitu svých klientů, jenž žádají o půjčky. Naproti tomu ale je možné najít i půjčky bez registru jde v první řadě o nebankovní půjčky. Všechny půjčky v sobě zahrnují nebezpečí pro poskytovatele i klienta - zejména zákazníci mohou lehce doplatit na to, že přecení své možnosti, pak nastupují exekuce, nebo další těžkosti. Neméně závažné mohou být ale i postupy některých jedinců a společností, zejména na nebankovním trhu. Hovoříme teď o poplatcích předem - proč je zajímavá jen půjčka bez poplatku předem, si nyní řekneme.Občané, potažmo firmy, jenž chtějí provizi předem, se ve spoustě případů snaží jen vylákat tyto poplatky, které po zamítnutí půjčky pod nejrůznějšími výmluvami nechtějí vrátit (popřípadě zcela přestanou komunikovat a "zmizí"). Především jestliže vyžaduje-li někdo poplatek předem, tak je 99% šance, že vám určitě půjčit peníze nechce. Zato půjčky bez registru a poplatku předem fungují na ověřených základech - vypůjčíme si hotovost a tyto peníze, samozřejmě navýšené o určitý úrok, pak splácíme.